Puškohled Valiant Themys 4-12x40 AO RAQ
  • Puškohled Valiant Themys 4-12x40 AO RAQ

Puškohled Valiant Themys 4-12x40 AO RAQ

4 205,78 Kč

Valiant Themys 4-12x40 RAQ, řada profesionálních puškohledů Valiant s nastavitelným přiblížením, paralaxou na objektivu a skleněným křížem typu RAQ vytvořeným pro lovce.

Počet
NENÍ SKLADEM

Valiant Themys 4-12x40 AO RAQ

Valiant Themys řada profesionálních puškohledů Valiant s nastavitelným přiblížením, paralaxou na objektivu a skleněným křížem typu RAQ vytvořeným pro lovce.

Přiblížení puškohledu je nastavitelné v rozsahu od 4x do 12x. Proto dokáže vyhovět požadavkům střelby na různé druhy vzdálenosti.

Díky jednodílné kontrukci těla puškohledu se základním tubusem o průměru 25,4 mm a použití skleněného kříže, je velice odolný a vhodný i na větší řáže s vyšší energií střely.

Puškohled Themys 4-12x40 je vybaven křížem typu RAQ, který je primárně určen pro lovce, ale je oblíbený i jinými střelci. Kříž znázorňuje jednoduché linky horizontu, tak aby nerušily výhled na cíl, doplněné o kolečko s tečkou tvořící záměrný bod.

Pro zvýšení světelnosti a ostrosti obrazu puškohledu mají čočky zelenou úpravu tzv. coating, které jsou dále chráněny odnímatelnými krytkami Flip Open, aby se omezilo jejich znečištění.

Komínky k regulaci záměrného kříže jsou u řady puškohledu Valiant Themys otevřené, díky čemuž můžete nastavení provádět prakticky okamžitě. Nižší provedení těchto komínků zajišťuje lepší výhled a snazší případný transport v obalu na zbraně. Klikání je jisté, pevné a znatelné. Jeden klik ovlivňuje pozici kříže o 1/4 MOA na 100 yards.

Stavitelná paralaxa umístěná na objektivu puškohledu Valiant Themys Vám pomůže ovlivnit ostrost pozadí a kříže v závislosti na vzdálenosti na kterou aktuálné míříte. V případě vady oka je možno obraz jednoduše doostřit pomocí regulace na okuláru od -2 do +2 dioptrie.

Jelikož dopředu netušíme, na jakou zbraň a montážní lištu puškohled použijete, nejsou součástí balení montážní kroužky. Správné montážní kroužky podle potřeby výšky a typu uchycení najdete v sekci doplňkového zboží.

Parametry

Nastavitelné přiblížení: ano

Podsvětlení: ne

Montáž: bez montáže

Typ kříže: RAQ

Provedení kříže: leptaný

Paralaxa: ano

Rozsah parallaxy: 10yds - nekonečno

Dioptrická korekce: ano

Průměr těla [mm]: 25.4

Průměr objektivu [mm]: 40

Celková délka [mm]: 360

Obsah balení

Valiant Themys 4-12x40 AO RAQ

krytky objektivu a okuláru

sluneční clona objektivu

hadřík

kartonová krabice

VL4202
1