Kuše Beast Hunter Stalker 185lbs black
  • Kuše Beast Hunter Stalker 185lbs black

Kuše Beast Hunter Stalker 185lbs black

6 933,05 Kč

Beast Hunter Stalker, kladková kuše s napínací silou 185LB, rychlostí šípu až 370FPS, posuvná CQB pažba, pistolová rukojeť, posuvné předpažbí s integrovaným ochranným krytem na prsty. Celočerné provedení.

Počet
NENÍ SKLADEM

Popis produktu

Kuše Beast Hunter Stalker 185lb black

Sportovní lovecká kladková kuše s velkou napínací silou 185 LB v celočerném dizajnu lučiště, těla a posuvné taktické pažby CQB.

Díky takto silným ramenům a kladkám kuše Stalker odevzdá šípu počáteční rychlost až 370 FPS přibližně tedy 113 m/s. Rozpětí lučiště složeného ze 4 ramen je od kladky ke kladce 550 mm.

Ostatní paramerty kuše jako je celková délka činí 915 mm a hmotnost pak příjemných 3 470 g.

Kuše Beast Hunter Stalker má posuvně stavitelnou CQB pažbu a pistolovou rukojeť. Je možné si nastavit také předpažbí kuše do kterého pro zvýšení bezpečnosti během výstřelu integrovali chránič prstů. Vše bylo navrženo tak, aby byl úchop kuše co nejbezpečnější a komfortní. Tižší chod a také prodloužení životnosti zajišťují dva dopadové tlumiče tětivy uchycené po stranách těla.

Samozřejmostí je snadno prstem dostupná pojistka, která brání nechtěnému výstřelu. Odjištění této pojistky by měl střelec provádět, až po zacílení na cíl.

Kuše Stalker je již v základním balení vybavena optikou 4x32, kterou namontujete na připravenou lištu 22 mm. Dále můžete na kuši připevnit držák šípů. Šípy tak budete mít stále po ruce. V balení jsou 4ks 20" Halfmoon duralových šípů, takže můžete jít rovnou střílet. S natahováním této silné kuše Vám pomůže dodávaný natahovák.

V sekci doporučujeme dokoupit ke kuši Beast Hunter Stalker najdete vhodné šípy pro střelbu a příslušenství na údržbu.

Nezapomínejte udržovat tětivy kuše stále namazané tukem. Pouze namazaná tětiva odolává extrémnímu opotřebení.

Nestrílejte z kuše s poškozeným šípem nebo bez něj. Dojde k poškození kuše!

Zbraně kategorie D je možné zakoupit od 18let, bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz nebo ji registrovat. Pro skladování a přepravu zde platí stejně jako pro ostré palné zbraně skladovat, přenášet a nosit skrytě. Se zbraní kategorie D můžete střílet nejen na střelnici, ale také v označeném bezpečném prostoru. Takový jistě dokázete najít třeba na vlastním pozemku.

Parametry

Typ kuše: kladková

Střelba: sportovní , lovecká

Síla nátahu [lb]: 185

Rychlost šípu až [FPS]: 370

Celková délka [mm]: 915

Hmotnost [g]: 3470

Včetně příslušenství: ano

Kategorie zbraně: kat. D

Obsah balení

Beast Hunter Stalker forest black

Kušohled 4x32

Natahovák

Popruh

Držák šípů

4ks 20" šípů Halfmoon dural

Tuk na tětivu

Návod se záručním listem

Kartonová krabice

Beast Hunter
BHXB52BK
1